Hledáte práci

Vítejte na stránkách pracovních nabídek personální společnosti LIDEA, s.r.o.. Seznam námi nabízených pracovních pozic naleznete na stránce se seznamem pracovních pozic.

Pokud Vás zajímají detaily nabídky, můžete nás kontaktovat následujícími způsoby:

1) Pod každou nabídkou je uveden kontakt na konzultanta naší společnosti, který má danou pracovní pozici na starosti a poskytne vám základní informace k nabídce.
... číst dále >>>

2) Všeobecné informace Vám poskytne kterýkoliv konzultant naší společnosti a můžete se na něj obrátit prostřednictvím emailů info@lideaconsulting.cz nebo infoPraha@lideaconsulting.cz a také telefonicky na tel.: +420 377 320 750. Informace o spojení naleznete na stránce s kontakty.

3) Pokud jste již v naší společnosti zaregistrováni obraťte se přímo na svého konzultanta. Nevadí, že je pod pracovní nabídkou uveden kontakt na jinou osobu, vždy preferujeme osobní přístup a Váš osobní konzultant Vám dokáže v takovém případě dát rychlou zpětnou vazbu, zda je pro Vás tato pracovní nabídka vhodná, či nikoliv. Podívejte se na ztracené hovory na svůj mobil, nevolala Vám už náhodou LIDEA? :-) ... číst dále >>>
Tel.: +420 - 604 266 949
Email: info@lideaconsulting.cz

LinkedIN
© 2008 LIDEA CONSULTING, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Sídlo společnosti:
LIDEA CONSULTING, s.r.o.
Nám. Republiky 28
Plzeň 3
301 00
Odkazy:
| Ministerstvo práce a sociálních věcí | Jobs.cz | Finanční noviny |